IDEALNA PRILIKA: Jović pred ŠANSOM za prvi tim!

Srbin će imati idealnu priliku da poboljša svoj status u Realu.

Dolazak u Real Madrid nikada nije lako, naročito ne kada to učinite u 21. godini sa teretom od 60 miliona evra koliko je iznosilo obeštećenje za Luku Jovića.

Španski As je posebno analizirao situaciju u kojoj se nalazi srpski napadač, pa tako ističe da je meč sa Brižom u Ligi šampiona velika prilika da se Jović pokaže u pravom svetlu.

Sa samo 319 minuta u svim takmičenjima, bivši fudbaler Crvene zvezde je tek 21. igrač u Madridu, pa se mnogi pitaju kada će napokon dobiti pravu priliku da pokaže koliko vredi.

Od kako se oporavio od povrede kuka, nije odigrao ni minut na poslednje tri utakmice koje je „kraljevski klub“ dobio protiv Sosijedada, Alavesa i Espanjola u Primeri, kao i u susretu sa PSŽ kada je bilo 2:2.

Prema nekim najavama, on bi trebalo da počne meč Lige šampiona u Belgiji od prvog minuta pošto Real nema rezultatski imperativ jer će grupnu fazu završiti kao drugi tim u grupi A.

Idealna prilika da poboljša svoj golgeterski konto, do sada je pogodio samo na meču protiv Leganesa.